На Кіровоградщині намагалися викрасти частину металевої труби міськводоканалу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25614_1.jpg)
На околиці міста Бобринця Кіровоградської області 6 квітня зловмисники намагалися викрасти частину металевої труби міськводоканалу. Про подію у міліцію повідомив керівник підприємства. На місці правоохоронці виявили у процесі копання трьох чоловіків.
На момент прибуття працівників міліції злодії розкопали близько трьох метрів труби, але не встигли її відрізати, - розповів начальник Бобринецького РВ УМВС в області Сергій Ботез. - Зловмисниками виявилися місцеві жителі, 28, 31 та 42 років.
У чоловіків правоохоронці вилучили лопати та інструменти.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження чи позбавлення волі на строк до п'яти років.
СЗГ УМВС України в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)