На Кіровоградщині міграційники примусово повернуть громадянку Молдови
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59390_1.jpg)
Працівники Кропивницького сектору Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки в області під час відпрацювання території обслуговування виявили неврегульовану мігрантку.
У 2018 році 66-річна громадянка Республіки Молдова приїхала до родички в Україну. Проживала нелегально в одному із сіл Кропивницького району.
Міграційники відносно іноземки склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 КУпАП та прийняли рішення про примусове повернення до країни походження. Жінка сплатила штраф у розмірі 3400 грн та протягом 30 днів повинна самостійно виїхати з України.
Управління ДМС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)