На Кіровоградщині голова облради відновлює виїзні прийоми громадян
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59110_1.jpg)
Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга відновлює виїзні прийоми громадян. Інформацію анонсував на своїй сторінці у Facebook сьогодні, 24 січня.
Він закликав жителів області повідомляти, у яких громадах слід першочергово провести прийоми громадян.
«Бачу потребу у відновленні започаткованих раніше мною особистих виїзних прийомів громадян. Війна поставила на паузу цю частину роботи, але зараз особливо гостро відчувається необхідність у такому спілкуванні. Тож у коментарях, у повідомленнях пишіть, у які громади першочергово слід виїхати», - написав Сергій Шульга.
Нагадаємо, виїзні прийоми громадян голова облради започаткував у 2021 році.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)