На Кіровоградщині двічі надавали допомогу водіям авто
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40361_1.jpg)
Протягом доби, що минула, рятувальники двічі надавали допомогу водіям автомобілів, які потрапили на ускладнені ділянки дороги.
Так, 1 грудня о 16:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що пров. Леваневського м. Благовіщенськ легковий автомобіль «Opel Vectra» опинився на ускладненій ділянці дороги та не може вибратись самостійно. Рятувальники 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Благовіщенськ відбуксирували автомобіль на безпечну частину дороги.
Згодом, о 19:40 на відкритій території поблизу с. Ганнівка Петрівського району автомобіль «Daewoo Sens» з’їхав на узбіччя дороги та застряг. Рятувальники 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Петрове відбуксирували автомобіль на безпечну ділянку автошляху, де він продовжив шлях самостійно.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)