На Кіровоградщині діти побували на гостинах у рятувальників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48185_1.jpg)
16 квітня, згідно з планом заходів до Тижня знань з безпеки життєдіяльності, працівники 17 ДПРЧ Управління ДСНС в області запросили на екскурсію пожежно-рятувальною частиною дітей старшої групи дошкільного навчального закладу №7 м. Світловодськ.
Пожежні автомобілі та їхнє оснащення, бойовий одяг та мужні вогнеборці, які не бояться ні вогню, ні буревію, та ще й такі щирі, що з ними можна поспілкуватися як із друзями, послухати цікаві розповіді про трудові будні, – все це викликало неабияке захоплення у дошкільнят.
Крім того, рятувальники продемонстрували обладнання та спорядження вогнеборців, і головне – дозволили приміряти обладунки бійців Служби порятунку. Подякували діти рятувальникам за екскурсію, продемонструвавши свої знання з правил безпеки життєдіяльності, яких їх навчили раніше, та запевнили, що не підведуть своїх друзів-вогнеборців і будуть відповідальні та обережні щодня.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)