На Кіровоградщині чоловік зрубав майже півсотні цінних дубів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56933_1.jpg)
Мешканець Олександрійського району перед судом відповідатиме за незаконну порубку дерев у захисних лісових насадженнях. За процесуального керівництва Олександрійської окружної прокуратури слідство у справі завершено.
Встановлено, що обвинувачений здійснив незаконну порубку 42 сироростучих дерев дубу та клену загальною вартістю 368 тис грн, що належать Попельнастівській сільській об’єднаній територіальній громаді.
Обвинувальний акт за ч. 4 ст. 246 (незаконна порука дерев у захисних лісових насадженнях, що заподіяло тяжкі наслідки) КК України скеровано до суду. За скоєне чоловіку загрожує від 5 до 7 років позбавлення волі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)