На Кіровоградщині бійцям ДСНС довелося двічі рятувати тварин
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59378_1.jpg)
Вранці до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вул. Європейській в смт Голованівськ собака впав до каналізаційної ями та не може вибратися самостійно.
До місця події було направлено бійців 13-ої пожежно-рятувальної частини, які за допомогою мотузки вилучили бідолаху з пастки.
Того ж дня опівдні аналогічний виклик надійшов з м. Олександрія, де на вул. Садовій ще один чотирилапий впав у люк. Рятувальники 12-ої пожежно-рятувальної частини за допомогою шанцевого інструменту підняли песика на поверхню.
Із врятованими тваринами усе добре.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)