На Кіровоградщині біля Катеринівського ставка відбувся рейд
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45094_1.jpg)
Вкотре фахівці Служби порятунку йдуть до річок, озер, ставків Кіровоградщини, щоб зайвий раз нагадати людям, що перше правило відпочинку біля води – обачність.
«Чому статистика загибелі громадян від утоплення зростає?» – замислитись над цим питанням рятувальники Управління ДСНС в області та Кіровоградського міськрайвідділу У ДСНС пропонували громадянам, які безтурботно відпочивали біля Катеринівського ставка, що у Кіровоградському районі.
Версії причин загибелі людей на воді громадяни називали вірно: купання у нетверезому стані, переоцінка власних сил як пловця, недостатній контроль за дітьми. Як завжди під час відпрацювань, рятувальники намагались переконати людей у серйозності проблеми, аби кожен, перш ніж зайти у воду, згадав сумну статистику загибелі наших співвітчизників та не зробив необачного кроку, що може коштувати життя. А для більшої наочності усі співрозмовники отримали застережні листівки.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)