На чемпіонаті України вдало виступили кіровоградські велосипедистки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16007_1.jpg)
Із 9 по 12 червня у Львові проходив чемпіонат України з велоспорту (трек) серед жінок до 23 років.
Вихованка КДЮСШ № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Олена Гуцан, яка тепер захищає кольори обласної школи спортивної майстерності, завоювала одну золоту, п’ять срібних і одну бронзову нагороди. Її одноклубниця Олена Демидова виборола перемогу в командній гонці. Крім того, Олена Демидова виборола право брати участь у чемпіонаті Європи з велоспорту серед юніорок, який відбудеться в липні 2013 року в Португалії. Тренує спортсменок Ольга Заворітня.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)