На Кіровоградщині виникло 5 пожеж різного характеру
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49562_1.jpg)
Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області загасили 5 займань різного характеру.
Так, двічі гасили займання сміття бійці 1-го ДПРЗ м. Кропивницький (вул. Короленка та Прирічна в обласному центрі). Також подібні займання довелось приборкувати вогнеборцям 22-ї ДПРЧ смт Устинівка та 2-го ДПРЗ м. Олександрія.
Вже 6 вересня о 01:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу 2 м2 домашніх речей та 2 м2 перекриття приватного житлового будинку в с. Трепівка Знам’янського району. Вогнеборці 18-ї ДПРЧ о 02:50 локалізували та о 04:28 ліквідували пожежу.
В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)