Мисливським тваринам в угіддях допомагають пережити люті морози (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8471_1.jpg)
Триває зимова підгодівля диких мисливських тварин в угіддях на Кіровоградщині. Це той обов’язок, до якого мисливствознавці завжди ставляться дуже відповідально. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ
Цьогоріч зима лютує по-справжньому, проте пережити екстремальні температури диким тваринам допомагають працівники державної лісової охорони та єгерська служба користувачів мисливських угідь всієї області.
Користувачі завчасно попіклувалися про тварин, заготовивши у достатній кількості корма, привівши в належний стан підгодівельні майданчики, солонці. Єгері уважно стежать за тим, аби мисливські тварини почували себе якомога комфортніше, а тому постійно підгодовують їх сіном та зерновими відходами у спеціально обладнаних годівницях.
Весь цей процес відбувається за участі та контролем районних мисливствознавців лісогосподарських підприємств.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)