Міліція застерігає!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10793_1.jpg)
Щоб виключити ризик бути обікраденим
З приходом літньої спеки працівники міліції закликають громадян бути більш обережними у місцях масового скупчення людей – базарах, закладах торгівлі, вокзалах та громадських місцях. Адже у тисняві злодіям найлегше прибрати до рук чужий гаманець чи мобільний телефон. Тож, аби не позбутися власних грошей та цінних речей, слід виявляти пильність і дотримуватися доволі простих порад.
Найперше, що радять правоохоронці – переносити важливі для вас речі необхідно у непрозорій сумці, пакеті чи кишені, що застібається. Класти гаманець, гроші, або щось інше в задню кишеню брюк доволі ризиковано, так само як і в напоясний футляр чи нашийний чохол.
Не демонструйте мобільний, документи або цінні речі без потреби на людях та не залишайте їх без нагляду на столиках у барах, кафе, прилавках магазинів, біля кас на вокзалах чи інших місцях.
Фотоапарат або відеокамеру переносьте у спеціальних футлярах, фіксуючи їх рукою.
У час пік в громадському транспорті також не варто втрачати пильності. Під час поїздки намагайтеся не засинати, не читати та не задивлятися у вікно, якщо на підлозі стоїть Ваша сумка або чемодан. Стоячи у транспорті біля дверей, міцно тримайте власні речі, аби хтось із пасажирів, що виходять, не прихопив їх із собою.
Як правило, кишенькові крадії розраховують на спритність своїх рук, Вашу недбалість і байдужість людей до оточуючих. Тому будьте уважні до інших громадян, попереджайте їх, якщо помітили, що готується крадіжка. Допомагайте іншим, і Вам допоможуть у подібній ситуації.
А у разі скоєння стосовно Вас злочину не зволікайте – негайно телефонуйте за номером «102».
СЗГ УМВС України в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)