Мер Кіровограда Андрій Райкович закликав до співпраці
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32004_1.jpg)
ПАТ «Кіровоградобленерго» оголосило чергові ремонтні роботи, планові відключення і розчищення ліній електропередач.
Зважаючи на те, що попередні роботи викликали ажіотаж та збурення населення міський голова Андрій Райкович запропонував енергетикам співпрацювати.
- Щоб знову не було скандалів і вандалізму. Запросіть відповідальних фахівців до нас. На нашому майданчику організуйте комунікації, прес-конференцію. Нехай детально пояснять по кожній адресі, що відключатимуть, які роботи планують. Міська влада повинна достеменно знати і громаді роз’яснити, що і хто виконує на вулицях міста? Наші фахівці повинні консультувати обрізування дерев. Ми вже про це говорили. Тому організуйте спільну роботу і чітке роз’яснення, чому відключатимуть світло і на скільки часу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)