Марія Чорна проінспектувала хід капремонту інфекційного відділення в Олександрії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56461_1.jpg)
Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна разом з міським головою Олександрії Сергієм Кузьменком проінспектувала хід капітального ремонту інфекційного відділення міської лікарні №1 в Олександрії.
Роботи ведуться в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Нині в рамках реалізації проекту виконана низка робіт: демонтована покрівля будинку та старі інженерні мережі водопостачання, водовідведення та опалення і вентиляції, частину крілець, які зазнали руйнацію. Вже виконані роботи з улаштування покрівлі з метало черепиці, змонтовані вентиляційні шахти.
«Маємо якомога швидше здати об’єкт в експлуатацію, оскільки розуміємо важливість цього відділення для пацієнтів лікарні», - зазначила очільниця області.
Наразі підрядна організація виконала заходи з утеплення фасаду та замінила вікна і двері на металопластикові енергозберігаючі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)