КВН «Запобігти. Врятувати.Допомогти»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9535_1.jpg)
12 квітня у Кіровограді, в актовій залі кібернетико-технічного коледжу проводитиметься КВН, де змагатимуться у дотепності та винахідливості команди вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів міста.
Захід проводиться за ініціативи обласних управлінь МНС та Держтехногенбезпеки та за підтримки управлінь у справах сім’ї та молоді, культури і туризму, освіти і науки обласної державної адміністрації. Девіз КВН - “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, адже учасники змагань мають продемонструвати ще й свої знання правил безпеки життєдіяльності.
Початок о 13:00.
Запрошуємо всіх бажаючих підтримати команди. Вхід вільний!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)