Кропивницький: все починається з добра, все починається з любові
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40394_1.jpg)
"Все починається з добра, все починається з любові..." - таку назву мав захід, який провели бібліотекарі філії №12 разом з учнями та вчителями НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П" у рамках обласної програми підготовки до 100-річного ювілею від дня народження видатного педагога-земляка Василя Сухомлинського.
Збагатити знання дітей про творчість письменника, розширити інтерес до читання, виховувати доброту, дружні стосунки, бажання допомогти старшим, любов до природи - таку мету ставили перед собою дорослі. А глядачі, учні 1-4 класів, з затамуванням подиху переглянули презентацію "Історія одного життя. Василь Сухомлинський",
Познайомилися з творами письменника, яких написано майже півтори тисячі, та з задоволенням взяли участь в інсценізації творів видатного педагога.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)