Кропивницький: в бібліотеці відбувся День інформації
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33377_1.jpg)
Напередодні Дня захисника України, в бібліотеці-філії №16 міської централізованої бібліотечної системи пройшов День інформації "Україно! Це - твої сини."
Послухати розповідь військового лікаря,учасника АТО, капітана Ігоря Андрейченка завітали учні ВПУ №9. Гість не лише відповів на чисельні питання молоді, а й практично, з використанням медичних засобів, навчав юнаків як правильно надавати першу медичну допомогу.
Увагу учнівської молоді привертала виставка-портрет "Слава Україні! Героям Слава!", яка оформлена в читальному залі бібліотеки. А для відвідувачів абонемента працівники філії зробили огляд тематичної полиці "Війна на нашій землі".
"Вони пройшли АТО" - під такою назвою бібліотекарі провели огляд періодичних видань для старшокласників ліцею №8, здійснили відеорейд "Неоголошена війна". Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто загинув, захищаючи Україну.
Ольга Захарова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)