Кропивницький: Дмитро Фатєєв припинив співпрацю з ФК «Зірка»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46601_1.jpg)
Вихованець кіровоградського футболу Дмитро Фатєєв, який пройшов із рідною «Зіркою» довгий шлях від юного дебютанта до досвідченого майстра й одного з лідерів команди, вирішив продовжити свою кар’єру в іншому клубі.
Нашим уболівальникам Дмитро запам’ятається своїми надійними діями у захисті, де проявив себе справжнім універсалом, та вмінням підтримати атаку. Дмитро Фатєєв був одним із основних виконавців в золотому сезоні нашої команди у Першій лізі й не загубився в елітному дивізіоні. Всього ж за «Зірку» Дмитро за 6 сезоні провів 91 офіційну гру.
ФК «Зірка» дякує Дмитру Фатєєву за плідну співпрацю та бажає успіхів у подальшій футбольній кар’єрі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)