Кропивницький: бійці 3-го полку спеціального призначення висловили подяки депутату і посадовцю міської ради (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34818_1.jpg)
Сьогодні, 17 січня, перед початком четвертого засідання сьомої сесії міської ради міський голова Андрій Райкович виконав приємну місію - вручив подяки від бійців 3-го полку спеціального призначення, за значний особистий внесок у підвищення боєздатності української армії.
Подяки в урочистій обстановці отримали депутат міськради Олександр Шамардін та начальник управління власності та приватизації комунального майна міськради Олег Колюка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)