Кропивничани скаржаться на незадовільну роботу «гарячої лінії»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48140_1.jpg)
Мешканці Фортечного району міста Кропивницький не можуть додзвонитися на гарячу лінію центру по наданню державних допомог у цьому районі, повідомляє FOTOINFORM.NET
«Я вже декілька днів намагаюся додзвонитися на «гарячу лінію», щоб узнати, чому я не отримала ще гроші на субсидію, бо давно вже треба заплатити за комунальні послуги. В мене хворі ноги, а піти самій мені тяжко, тому я хотіла це взнати телефоном, але там постійно зайнято або не піднімають слухавку», — каже пенсіонерка Алла Анатоліївна.
ФОТОИНФОРМ сьогодні намагався додзвонитися телефоном «гарячої лінії» 37-07-39, але у слухавці йшов виклик, на якій служба цього управління не реагувала. Додзвонитися на 14-00 так і не вдалося.
Постає питання: працює ця лінія та чого не відповідають на дзвінки?
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)