Кропивничан запрошують прийняти участь у благодійній інсталяції
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35664_1.jpg)
4 березня 2017 року магістри художньо-графічного відділення мистецького факультету КДПУ ім. В.Винниченка пропонують всім бажаючим прийняти участь у благодійній акції і створити інсталяцію «Янгол-Охоронець».
Благодійний захід буде проведений у вигляді майстер класу. Кожен навчиться робити янгола з серветок і ниток, що будуть створювати інсталяцію.
Як і у дорослих так і у малих є можливість розвинути художньо-образне, креативне мислення, фантазію та творчу уяву, або ж просто провести цікаво свій день. Кожен зможе зробити благодійний внесок для дітей-сиріт на придбання подарунків у Кропивницький дитячий будинок.
Захід буде розпочато о 14:00 годині у торговому центрі Depot center (1 поверх), яка знаходиться за адресою: вул. Велика Перспективна 48, місто Кропивницький.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)