Кропивничан запрошують до музею робити селфі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50585_1.jpg)
Кіровоградський обласний художній музей приєднується до Міжнародного флешмобу – селфі у музеї, який пройде у закладі у середу, 15 січня.
Про це у фейсбуці повідомляє директорка обласного художнього музею Тетяна Ткаченко, інформує портал FOTOINFORM.NET
"Долучитися до акції можуть усі бажаючи. Зробити селфі (фотопортрет власноруч) можна буде безкоштовно, використовуючи будь-який мобільний пристрій (планшет чи мобільний телефон) протягом дня", - розповідає Тетяна Ткаченко
Щоб взяти в ньому участь, треба прийти до музею, зробити селфі на фоні чи поруч з якимось експонатом та опублікувати його у соціальній мережі – Facebook, Twitter, Instagram із хештегом #MuseumSelfie та #Кіровоградський_обласний_художній_музей.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)