Коронавірус побороли ще 30 мешканців Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51568_1.jpg)
Серед них - 5-річна дівчинка та 17 медпрацівників.Учора в лабцентрі методом ПЛР-реакції обстежили 150 людей. Згідно результатів дослідження, захворювання на коронавірус підтвердилися в 3 мешканців регіону:
62-річної жінки з с. Нове.43-річної медпрацівниці Центральної міської лікарні та 53-річного чоловіка з Кропивницького.Загалом із 27 березня на Кіровоградщині швидкими тестами обстежили 3674 людей, методом ПЛР-реакції - 6760 людей. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова ОДА Андрій Балонь.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)