Комунальні служби міста ліквідували несанкціоноване сміттєзвалище
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32053_1.jpg)
Сьогодні, 8 липня, відбулось капітальне зачищення несанкціонованого сміттєзвалища в Полтавському провулку.
Днями мешканці Полтавського провулку звернулись до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради - скаржились на сміттєзвалище, що загорілось. В управлінні відреагували одразу. Спеціалісти з'ясували, що сміття з контейнерів спеціальні служби вивозять щодня. А біля спеціально відведеного майданчика містяни утворили великий смітник. Силами комунального підприємства “Кіровоград-Універсал 2005” територію повністю прибрали.
Така проблема вже виникала раніше. У квітні цього року комунальникам вже доводилось ліквідовувати це саме незаконне сміттєзвалище, але через два місяці воно утворилось знову.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)