Київщина: під час пожежі врятовано двох дітей та їх бабусю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14229_1.jpg)
3 березня о 17:11 до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вул. Леніна в м. Березань.
На ліквідацію пожежі було терміново направлено відділення 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місце було з’ясовано, що горить дах і перекриття по всій площі будівлі. Працівники Держслужби вивели із задимленого будинку двох дівчаток 3 та 5 років та їх бабусю. Пожежу ліквідували об 18:05 на площі 80 кв.м–. Причина пожежі – з’ясовується.
ДСНС України
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)