Кіровоградців запрошують на майстер-клас
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14850_1.jpg)
10 квітня о 15.00 у відділі мистецтв Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка відбудеться майстер-клас «Українська писанка» з розпису великодніх яєць.
Традиція писати писанки сягає своїм корінням в сиву давнину,коли людина була неподільною з природою. Писанка - символ нового життя, воскресіння Бога,і відродження природи. Розписують яйця символічними знаками та кольорами. З дохристиянських часів писанка виконувала роль оберега. Ця традиційна функція, як і найдавніший орнамент, частково збереглася й досі.
В рамках заходу відвідувачі дізнаються історію мистецтва художнього оформлення пташиних яєць, його різновиди (крашанка, дряпанка, крапанка, писанка тощо), технологію розпису. А також кожен бажаючий матиме змогу власноруч виготовити писанку.
Майстер-клас проведе працівник відділу мистецтв – Борзенко Наталія.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)