Кіровоградський театр ляльок: від свята до свята
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26380_1.jpg)
Насичені творчими подіями останні дні травня принесли колективу Кіровоградського академічного обласного театру ляльок безліч приємних зустрічей і нагород.
Спочатку митці цілий тиждень знаходилися у творчій ейфорії після успішного виступу на Дев’ятому Міжнародному театральному фестивалі «Подільська лялька», який проходив у Вінниці. Журі фестивалю високо оцінило талановиту гру артистів, виконавців ролей вистави «Наймичка» за Т.Шевченком, і відзначило колектив Дипломом за ІІІ місце, Дипломом за перемогу в номінації «Кращий музичний супровід вистави» і сувенірною чашею. Серед шістнадцяти театрів, учасників форуму, на якому розігрувалися 12 номінацій, 3 місця і гран-прі, це дуже непоганий результат.
Анатолій Поляк, головний режисер театру ляльок, переглянувши представлені на фестивалі роботи інших колективів та порівнюючи відгуки глядачів, критиків і представників ЗМІ, залишився незадоволений таким розподілом. Звичайно, судження про рівень будь-якого виду мистецтва – це дуже суб’єктивна річ, тим більше у театральній справі, де кожен конкурс завжди має ще і власні «підводні» течії. Та все ж, творчі досягнення кіровоградських лялькарів поповнилися не просто дипломом «За участь», тому митці пишаються своїми здобутками і мають гарний стимул для подальшого зросту і творчого розвитку.
Нові знайомства і обмін творчими думками та ідеями завжди приносять користь. Ось і кіровоградські артисти після фестивалю отримали запрошення від представників товариства «Знання» виступити в Києві зі своєю «Наймичкою» під час святкових заходів до Дня Конституції України. А це, у свою чергу, свідчить про дійсно високий рівень колективу і визнання майстерності й таланту виконавців.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)