Кіровоградські легкоатлети завоювали «золото», «срібло» та «бронзу»

Червень 11, 2015 | Новини | Переглядів: 867 | Коментарі: 0

Упродовж трьох днів, із 08 по 10 червня, на стадіоні «Зірка» проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики, у якому змагалися кращі атлети країни, переможці та призери Олімпійських ігор і чемпіонатів світу. У найпрестижніших легкоатлетичних змаганнях Кіровоградщину представляли 27 спортсменів.

Кіровоградський атлет Дмитро Яковенко став чемпіоном України у стрибках у висоту, підкоривши планку на висоті 2 м 30 см, що є його особистим рекордом. Інший представник нашого регіону Олександр Шелест завоював срібну нагороду в бігу на 800 метрів і став бронзовим призером на дистанції 1500 метрів.