Кіровоградські користувачі лісових ресурсів збагатили бюджет на 2,5 мільйона
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25688_1.jpg)
Користувачі лісових ресурсів протягом січня - березня 2015 року перерахували до бюджету 2,5 мільйони гривень. Це на 1,2 млн. грн. або на 96 відс. більше минулорічних показників.
Виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Олег Лічман відмітив, що сплачуючи рентну плату за використання лісових ресурсів, платники дбають про покращення екологічної ситуації в регіоні та збереження чистого повітря. До того ж, природні ресурси вичерпуються і держава повинна спрямовувати кошти на їх відновлення.
Платниками рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів стали колишні платники скасованого збору за спеціальне використання лісових ресурсів.
Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)