Кіровоградські енергетики йдуть в ногу з часом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13704_1.jpg)
Забезпечення стабільного функціонування енергосистеми області задача не з легких, адже мало підтримувати у робочому стані працююче обладнання, слід також дбати про нарощення енергетичного потенціалу.
З цією метою постійно впроваджуються новітні технологічні рішення. Зокрема, вакуумні вимикачі і трансформатори напруги і струму з литою ізоляцією, які не лише значно збільшують надійність електропостачання, а й є екологічно чистими. Таке обладнання у 2012 році встановили на підстанціях напругою 150 кіловольт «Південно-східна», «Завалля», «Бобринець», «Кіровоградська», «Березівка», «Новомиргород», «Сільмаш», ще 79 вакуумних вимикачів встановили на ПС-35-150 кВ.
Минулого року на виконання планів інвестиційної програми товариства було збудовано більше 14 кілометрів ліній електропередачі напругою 35 кіловольт, реконструйовано й збудовано більше 157 кілометрів ліній напругою 0,4 – 6-10 кВ.
Сергій Богомільчук,
прес-секретар ПАТ «Кіровоградобленерго».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)