Кіровоградська молодь долучилася до акції «Чисте місто»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9479_1.jpg)
5 квітня студентська молодь активно долучилася до загальноміської акції «Чисте місто».
Студенти прибрали: вул. Варшавську (Кіровоградський інститут ім. Святого Миколая МАУП), провулок Театральний (КДПУ ім. В.Винниченка), територію біля училища (музичне училище), сквер «Покровський» (інститут розвитку людини «Україна»), сквер «Молодіжний» (факультет менеджменту і бізнесу Національного університету культури і мистецтв), парк відпочинку «Ковалівський» з боку вулиці Фрунзе (машинобудівельний коледж КНТУ).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)