Кіровоградщина: вогнеборці на пожежі врятували людину
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46835_1.jpg)
18 грудня о 00:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Перспективній с. Знам’янка Друга м. Знам’янка.
За викликом на місце події оперативно прибули рятувальники 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини та встановили, що горить 2 м2 ліжка і постільних речей у приватному житловому будинку.
Під час проведення розвідки вогнеборці знайшли та винесли на свіже повітря власника помешкання 1942 р.н. Громадянина було терміново госпіталізовано до лікарні. О 00:47 пожежу було локалізовано та о 01:51 – ліквідовано. До гасіння залучалось 6 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки 18-ї ДПРЧ.
Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)