Кіровоградщина: внаслідок пожежі травмовано подружжя
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25484_1.jpg)
До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу будинку у смт Голованівськ.
Телефонувала сусідка, яка повідомила, що зайнялася покрівля прибудови приватного житлового будинку. У лічені хвилини на місце події прибули два відділення рятувальників державної пожежно-рятувальної частини №13 У ДСНС в області. На момент виникнення пожежі у прибудові знаходилися батьки господаря, які самостійно вийшли з помешкання. 69-річна жінка та 73-річний чоловік зазнали опіків обличчя та рук другого ступеня та були госпіталізовані до Голованівської ЦРЛ. Рятувальники тим часом локалізували та ліквідували займання. Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газового балону.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)