Кіровоградщина: вандалізм на дорогах продовжується
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26461_1.jpg)
Металісти викрали 16 секцій бар’єрного огородження
Дорожнє господарство несе збитки у розмірі більше 67 тисяч Вандалізм на дорогах продовжується. На Знам’янщині невідомі викрали 16 секцій бар’єрного огородження, кожна з яких 4 метри завдовжки. Злочин скоєно на автодорозі Знам’янка-Подорожнє вихід на а/д Знам’янка-Луганськ-Ізварине км від км 3+900 до км 8+300 (дорога в обхід м. Знам’янки). Загальна сума збитків сягає 67838,4 гривень.
Події відбувалися вчора, 8 червня. Зараз пошуком крадіїв займаються правоохоронні органи.
Дорожники вкотре звертаються до приймачів металобрухту з проханням повідомляти у Службу автодоріг, Кіровоградський облавтодор та міліцію про спроби здати дорожні знаки чи бар’єрне огородження.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)