Кіровоградщина серед лідерів по України по розвитку сімейних форм виховання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8173_1.jpg)
Протягом 2011 року в області було створено 4 дитячих будинки, а також 20 прийомних сімей, до яких влаштовано 47 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Станом на 1 січня 2012 року в області функціонує 29 дитячих будинків сімейного типу та 192 прийомні сім’ї, в яких виховується 517 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)