Кіровоградщина: почався сезон солярки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17105_1.jpg)
До Голованівського райвідділу міліції надійшло повідомлення про крадіжку на одному з полів, що належить місцевому агропромисловому господарству.
Попередньо встановлено, що 40-річний місцевий житель, працівник товариства, викрав з трактора 80 літрів дизельного палива. Викрадене вилучено та повернуто власнику. Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
А 20-річний житель селища Компаніївка підозрюється у викраденні з господарської будівлі 32-річного місцевого жителя 60 літрів солярки та 10 літрів масла, про що з відповідною заявою чоловік звернувся до райвідділу міліції. Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)