Кіровоградщина: пенсіонерку пограбували на березі річки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16061_1.jpg)
До Світловодського міського відділу міліції із заявою про крадіжку звернулася 61-річна місцева жителька.
Попередньо встановлено, що 32-річний житель одного із сіл викрав сумку потерпілої з двома мобільними телефонами, яку вона залишила без нагляду на березі водойми, де відпочивала. Дії особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Викрадене вилучено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)