Кіровоградщина: на ставку троє рибалок провалились під кригу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57135_1.jpg)
Сьогодні, 18 лютого, до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що на ставку села Помічна Новоукраїнського району троє громадян провалились під кригу.
Випадковий перехожий почув крики та викликав рятувальників. На місце події прибули рятувальники 16-ї ДПРЧ м. Помічна. Трьох рибалок врятували бійці підрозділу та було госпіталізовано до Помічнянської лікарні.
Шановні громадяни! Цей щасливий випадок порятунку – рідкість, на жаль. У більшості випадків людей, що провалились під кригу, врятувати не вдається. Коли людина потрапляє у крижану воду – шанси на виживання невеликі, адже рахунок йде на хвилини. Врахуйте це, ступаючи крок на кригу!
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)