Кіровоградщина має один з найвищих показників в країні за рівнем охоплення щепленнями від поліомієліту
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57169_1.jpg)
Кіровоградська область виконала заплановані щеплення першого етапу вакцинації від поліомієліту на 45%, при середньому показнику виконання в Україні -29%. Про це повідомила головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук.
За словами Надії Оперчук, наразі на Кіровоградщині рівень охоплення імунізацією складає 45%. Кіровоградська область посідає за цим показником друге місце в країні після Дніпропетровської області.
«Перший етап кампанії щодо вакцинації (1-22 лютого) охопив дітей віком до 6 років, які пропустили обов’язкове щеплення. На Кіровоградщині 1720 малюків, яким треба надолужувати вакцинацію. Сьогодні щеплено вже 779 діток. В Україні продовжений перший етап вакцинаціі ще на два тижні. Другий етап розпочнеться, коли в Україну завезуть оральну вакцину проти другого типу поліовірусу. Ми закликаємо батьків подбати про здоров’я своїх дітей. Вакцина від поліомієліту є випробуваною та дієвою», - зазначила Надія Оперчук.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)