Кіровоградщина: акція «Герой-рятувальник року»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10850_1.jpg)
Якщо ви стали свідком проявленої мужності і героїзму або безпосереднім учасником рятування людей, ліквідації пожежі, аварії чи стихійного лиха, просимо вас надавати інформацію за телефонами: 22-15-42, 22-09-90 або за адресою: відділ роботи із ЗМІ та громадськістю ТУ МНС України в Кіровоградській області, вул. Пашутінська, 1, м. Кіровоград, 25015
Підсумки підбиваються напередодні Дня рятівника. Учасники, які стають лауреатами, нагороджуються Міністерством надзвичайних ситуацій відзнакою “Герой-рятувальник року”.Чекаємо на ваші листи і повідомлення!
Прес-служба ТУ МНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)