Кіровоградка візьме участь у чемпіонаті Світу зі скелелазіння
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10774_1.jpg)
21-24 червня в місті Одеса відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед юнаків та дівчат, в якому взяли участь 115 спортсменів, в тому числі 3 учні ДЮСШ № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.
За підсумками змагань вихованка даної спортивної школи Храмалюк Марія посіла третє місце в рейтингу кращих скелелазів України та здобула право брати участь у чемпіонаті Світу зі скелелазіння, що відбудеться у вересні 2012 року в місті Париж (Франція).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)