Кіровоградець виманював у довірливих громадян гроші через Інтернет-аукціон
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16327_1.jpg)
Вже доведено причетність підозрюваного до скоєння двох шахрайств з використанням комп’ютерної техніки, за якими відкрито кримінальне провадження. За подібні дії жителю обласного центру загрожує до восьми років ув’язнення.
Зловмисником виявився 19-річний кіровоградець. Хлопець створив обліковий запис на одному з Інтернет-ресурсів та розмістив там інформацію про продаж кількох мобільних телефонів різних моделей, яких, насправді, у нього не було. Також до описів юнак додав фото засобів зв’язку, які знайшов у мережі Інтернет.
- Через деякий час пропозицією хлопця зацікавилися двоє жителів області – 42-річний олександрієць та 24-річний кіровоградець. Чоловіки перерахували кошти (190 та 275 гривень) на вказаний шахраєм рахунок, але обіцяних мобільних телефонів так і не отримали, - розповідає начальник сектору боротьби з кіберзлочинністю УМВС в області Олександр Ляпун. – Після чого, потерпілі звернулися із відповідними заявами до міліції.
«Як з’ясувалося, хлопець відкрив рахунок у банку та оформив картку на своє справжнє прізвище. Отриманні незаконним шляхом кошти, зловмисник витратив на власні потреби. За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, якою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Слідство триває. Наразі встановлюється причетність підозрюваного до скоєння подібних злочинів, адже потерпілих від дій шахрая може бути набагато більше» – повідомив керівник міліцейського підрозділу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)