Кіровоградець став переможцем всеукраїнського турніру
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6857_1.jpg)
15-16 жовтня в м.Харків відбувся відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, в якому взяли участь 150 спортсменів з України, Росії, Білорусі, Молдови та Придністров'я.
Вихованець ДЮСШ № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Терещенко Влад у ваговій категорії до 60 кг став переможцем змагань, а інший учень ДЮСШ № 3 Яковлєв Володимир у ваговій категорії до 74 кг виборов срібло (тренер-викладач – Горбань М.А.).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)