Кіровоград знову підтвердив, що є танцювальною столицею України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31079_1.jpg)
Зразковий хореографічний ансамбль «Вікторія» при КЗ «НВО І-ІІІ ст. №16 – ДЮЦ «Лідер» став Лауреатом І ступеню одразу у двох категоріях IX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сузір’я талантів», що проходив у місті Жовті Води.
Таким чином колектив знову підтвердив, що Кіровоград є танцювальною столицею України та гідний цього звання.
Художній керівник ансамблю, кавалер відзнаки «За заслуги» ІІ ступеню, член Національної спілки хореографів України Кохно Вікторія Вікторівна та балетмейстер-хореограф – Вероніка Гладун неабияк пишаються своїми вихованцями, адже вони вже 23 роки впевнено крокують своїми ніжками до перемог.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)