Кіровоград: застосувавши фізичну силу, гості обікрали мешканця обласного центру
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14051_1.jpg)
До Кіровоградського міського відділу міліції із заявою про пограбування звернувся 32-річний місцевий житель.
Попередньо встановлено, що чоловік розпивав спиртні напої з двома кіровоградцями, 22 та 27 років. У ході застілля гості, застосувавши фізичну силу, відкрито заволоділи золотим ланцюжком та каблучкою потерпілого, завдавши шкоди на суму близько 4500 гривень. Дії осіб кваліфіковано за ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)