Кіровоград: влада виконує свої зобов’язання перед учасниками АТО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26493_1.jpg)
Збільшується кількість родин учасників АТО у Кіровограді, які отримуватимуть від міської влади щомісячну адресну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, у тому числі на оплату житлово – комунальних послуг.
Міська комісія з надання такої допомоги під головуванням заступника міського голови Сергія Колодяжного розглянула і погодила заяви 87 учасників антитерористичної операції та 4-х членів сімей загиблих, які є мешканцями Кіровограда. Відповідно до рішення міської ради родини учасників АТО отримуватимуть на свої розрахункові картки щомісячну адресну допомогу у літній період – 200 гривень, під час опалювального сезону, з 01 жовтня по 31 грудня 2015 року, у сумі 500 гривень.
Комісія розглянула також 7 заяв учасників антитерористичної операції, що отримали поранення, щодо надання одноразової матеріальної допомоги та одну заяву від сім'ї загиблого. Погоджено надати допомогу за усіма заявами.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)