Кіровоград: відкрився новий спортивний майданчик (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16128_1.jpg)
Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко та голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко відкрили дитячий спортивний майданчик зі штучним покриттям у школі І ступеня «Мрія».
Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя дітей – саме таку картину можна було спостерігати на урочистому відкритті дитячого спортивного майданчика на території початкової школи «Мрія» в Кіровограді.
Почесні гості, перерізавши разом з дітлахами червону стрічку, радо привітали усіх присутніх, а це – сотні маленьких мешканців мікрорайону Біляєва з татами і мамами, бабусями і дідусями.
- Ми хочемо спонукати дітей та їхніх батьків до активної життєвої позиції, дати їм відчуття того, що мрія здійснюється, якщо до неї наполегливо йти. Президент України, приділяє велику увагу нашому майбутньому – нашим дітям. Тому наш майданчик - це винагорода для найбільш згуртованих, цілеспрямованих та наполегливих., - наголосив Андрій Ніколаєнко.
- За твердженням Глави держави, здоровий спосіб життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням для України – і головну роль тут мають відігравати фізична культура і спорт, - відзначив Юрій Павленко і висловив сподівання, що на цьому майданчику зроблять перші кроки у спорт майбутні чемпіони.
Директор школи "Мрія" Лілія Тітаренко подякувала всім, хто з ентузіазмом та турботою про дітей споруджував цей чудовий спортивний майданчик.
Чудовий настрій подарували дорослим своїм танцювально-спортивним номером вдячні школярі. А перший удар по м’ячу на новому майданчику мав честь зробити очільник області Андрій Ніколаєнко. І юний воротар упевнено відбив губернаторський удар. Кіровоград завжди був славним футбольним містом…
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)