Кіровоград: відбувся рейд по ліквідації «стихійної» торгівлі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13515_1.jpg)
Проведено рейд по впорядкуванню торгівлі та ліквідації «стихійної» торгівлі у Кіровограді
Рейд проведено по вул. Кропивницького біля ринку «Полтавський», в якому взяли участь спеціалісти управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради, спеціалізованої інспекції міста Кіровограда та дільничний інспектор Ленінського РВ УМВС України в Кіровоградській області Складено два протоколи про адміністративні правопорушення. З торгуючими була проведена роз’яснювальна робота та запропоновано працювати на ринках міста. У ході проведення рейду стихійна торгівля призупинена.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)