Кіровоград: відбулись игри чемпіонату області з баскетболу серед дівчат
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25600_1.jpg)
В спортивному клубі «Зірка» проходили ігри чемпіонату області з баскетболу серед дівчат у залік обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Перемогу виборювали 5 команд.
Перше місце завоювали баскетболістки Світловодського району. Срібні нагороди виборола команда з м. Помічна Добровеличківського району. Третє місце посіли представниці Долинського району. Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління фізичного виховання і спорту Комітету фізичного виховання і спорту МОН України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)