Кіровоград: вдячність міській владі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26480_1.jpg)
На адресу міської влади надійшов «Відкритий лист до мерії. Чужих проблем,мабуть, не буває...» від Красножон Надії Порфирівни — представника ініціативної групи жителів мікрорайону Лелеківка, повідомляє сайт міськради
У листі жінка щиро дякує за те, що міська влада професійно та оперативно відреагувала на біду мешканців трьох вулиць на Лелеківці, які ще з останньої декади квітня зазнали підтоплень. Вода тоді прибувала до помешкань щодня, щогодинно рівень її збільшувався на 2-3 сантиметри. Затопило погреби, підвали, почали руйнуватися будинки — появилися тріщини, просадки, з’явився запах цвілі. Люди забили на сполох, звертаючись до різних чиновницьких кабінетів. Як пише у листі Надія Красножон, “на нашого листа на ім”я Івана Марковського у мерії відреагували блискавично...”, спеціалісти оперативно і вірно встановили причину підтоплень та, головне, ефективно ліквідували підняття грунтових вод.
Особливу подяку люди також висловили начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергію Коваленку, який і очолив комісію з ліквідації наслідків підтоплення, та голові квартального комітету № 28 Сергію Тарасенку, який теж, одним із перших, відгукнувся на людську біду.
- Ми переконані, що є державні службовці з “живим серцем”, яким не байдужі проблеми кіровоградців, які не поклали нашого листа “під сукно”, які не зробили стандартної відписки,- пише Надія Порфирівна. - Якщо є такі відповідальні посадовці, для яких не буває чужих проблем, бути порядку у нашому місті, бути нашому краю, бути кіровоградцям!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)